Vi är Another Media Group

Vi är Roy

Vi ser till att dina budskap når rätt målgrupp så att ditt varumärke stärks. Vi hjälper dig med allt inom design, utveckling och content.

Joanna Stewart

Joanna Stewart

Art Director

joanna@roy.agency

+46 76-566 37 88

Linn Posse

Linn Posse

Graphic Designer

linn@roy.agency

+46 72-050 71 67

Mats Janson

Mats Janson

Head of Content

mats@roy.agency

+46 70-209 64 09

Matilda Kurtson Bellman

Matilda Kurtson Bellman

UX/UI Designer

matilda@roy.agency

+46 72-310 01 77

Daniel Jakobsson

Daniel Jakobsson

Project Manager

daniel@roy.agency

Vi är a_delivery

Det ska vara enkelt för dig att lyckas med din annonsering. Därför finns vi, experter på adtech och campaign management som ser till att din annonsering fungerar smidigt.

Andreas Marzo

Andreas Marzo

Head of Digital

andreas@adelivery.se

+46 70-828 48 17

Malin Serngard

Malin Serngard

Head of Ad Operation

malin@adelivery.se

+46 72-050 39 55

Camilla Johansson

Camilla Johansson

Campaign Manager

camilla@adelivery.se

+46 72-402 47 79

Maureen Harcus

Maureen Harcus

Campaing Manager Print

maureen@adelivery.se

+46 72-092 54 06

Jannike Olofsson

Jannike Olofsson

Campaign Manager / Yield Manager

jannike@adelivery.se

Vi är Adviser

Vi är experter på annonsering & försäljning. Genom att sköta den kommersiella affären för publicister och medieägare skapar vi förutsättningar för kvalitetsjournalistik.

Josefine Blomquist

Josefine Blomquist

Head of Sales

josefine@adviser.se

+46 70-164 67 59

Richard Ahlman

Richard Ahlman

Head of Digital

richard@adviser.se

+46 70-855 28 21

Anna-Mari Klaavuniemi

Anna-Mari Klaavuniemi

KAM

anna-mari@adviser.se

+46 70-169 30 79

Sandra Gertsson

Sandra Gertsson

Account Manager

sandra@adviser.se

+46 70-147 81 63

Emelie Blomquist

Emelie Blomquist

Account Manager

emelie@adviser.se

+46 72-600 67 38

Kerstin Licke Larsson

Kerstin Licke Larsson

Account Manager

kerstin@adviser.se

+46 40 643 04 12

Lena Johansson

Lena Johansson

Account Manager

lena.johansson@adviser.se

+46 72-401 00 89

Eva Linder

Eva Linder

Account Manager

eva@adviser.se

+46 76-677 05 38

Mikael Orsmark

Mikael Orsmark

Account Manager

mikael@adviser.se

+46 72-080 80 17

Johanna Lövgren

Johanna Lövgren

Account Manager

johanna@adviser.se

Myrte Karlberg

Myrte Karlberg

Media Sales

myrte@adviser.se

+46 8-408 055 21

Elias Thomsen

Elias Thomsen

Media Sales

elias@adviser.se

+46 70-774 57 75

Vi är Engage

Prenumerera på digitala resultat! Vi stöttar ditt befintliga marknadsteam, eller så blir vi hela din marknadsavdelning.

Olle Enqvist

Olle Enqvist

Producer / Photographer

olle@engageagency.se

+46 73-812 07 54

Hans-Peter Öhman

Hans-Peter Öhman

Copywriter

hans-peter@engageagency.se

Vi är Oh Charlie

Vi utmanar företag att bli en bättre version av sig själva. Genom affärs-, produkt- och organisationsutveckling tillför vi entreprenörsskap och ny energi till ditt företag.

Våra kontor

Stockholm

Bellmansgatan 8

118 20 Stockholm

Malmö

Södra Tullgatan 1

211 20 Malmö

Halmstad

Köpmansgatan 41

302 32 Halmstad

Göteborg

Föreningsgatan 14

411 27 Göteborg

Another Media Group Nordic AB

Org.nr 556893-0597

Bolagsform Aktiebolag

Kontakt Bellmansgatan 8, 118 20 Stockholm
+46 (0) 8-408 055 00
hej@anothermedia.se