Vi är Another Media Group

Rasmus Thomsen

CEO Another Media Group & Adviser

rasmus@anothermedia.se

+46 70-855 15 13

Rasmus Ohlin

COO Another Media Group, CEO Roy & a_delivery

rasmus.ohlin@anothermedia.se

+46 72-402 41 42

Jessica Rönnlund

Project Manager & Insight

jessica@anothermedia.se

+46 70-939 38 70

Siri Hedberg

Business Administration

siri@anothermedia.se

+46 76-669 88 28

Sebastian Tibbling

Board Member

+46 70-855 17 22

Matteo Mellquist

Board Member

+46 73-151 96 00

Vi är Roy

Joanna Stewart

Art Director

joanna@roycontent.se

+46 72-050 31 43

Derin Sunneson

Graphic Designer

derin@roycontent.se

+46 76-307 72 79

Moa Berg

Graphic Designer

moa@roycontent.se

+46 72-092 54 04

Linn Posse

Graphic Designer

linn@roycontent.se

+46 72-050 71 67

Mats Janson

Head of Content

mats@roycontent.se

+46 70-209 64 09

Vi är a_delivery

Katya Cozijnsen

Tech- & Yield Manager/Head of Digital

katya@adelivery.se

+46 76-677 56 46

Andreas Marzo

Campaign/Yield Manager

andreas@adelivery.se

+46 70-828 48 17

Dominykas Nasutavičius

Campaign Manager Digital/Technichal Support

dominykas@adelivery.se

+46 72-080 20 56

Malin Dingfors

Campaign Manager Digital

malin.dingfors@adelivery.se

+46 72-050 21 19

Malin Serngard

Campaign Manager/Head of Print

malin@adelivery.se

+46 72-050 39 55

Camilla Johansson

Campaign Manager Print

camilla@adelivery.se

+46 72-402 47 79

Maureen Harcus

Campaing Manager Print

maureen@adelivery.se

+46 8-408 055 28

Vi är Adviser

Josefine Blomquist

Head of Sales

josefine@adviser.se

+46 70-164 67 59

Richard Ahlman

Head of Digital

richard@adviser.se

+46 70-855 28 21

Vejde Ericson

Head of Out of Home

vejde@adviser.se

+46 70-777 43 31

Anna-Mari Klaavuniemi

KAM

anna-mari@adviser.se

+46 70-169 30 79

Camilla Siljeholm Sundbaum

KAM

camilla@adviser.se

+46 72-289 89 12

Lena Jacobs

Account Manager

lena@adviser.se

+46 73-980 72 29

Sandra Gertsson

Account Manager

sandra@adviser.se

+46 72-600 67 37

Emelie Blomquist

Account Manager

emelie@adviser.se

+46 72-600 67 38

Kerstin Licke Larsson

Account Manager

kerstin@adviser.se

+46 40 643 04 12

Åsa Sommar

Account Manager

asa@adviser.se

+46 70-508 77 73

Lena Johansson

Account Manager

lena.johansson@adviser.se

+46 72-401 00 89

Eva Linder

Account Manager

eva@adviser.se

+46 76-677 05 38

Gustav Svensson

Media Sales

gustav@adviser.se

+46 72-092 56 46

Myrte Karlberg

Media Sales

myrte@adviser.se

+46 8-408 055 21

Mona Gustavsson

Business Administration

mona@adviser.se

+46 8-408 055 01

Vi är Engage

Ellen Holst

Projektledare & Strategi

ellen@engageagency.se

+46 76-896 90 98

Våra kontor

Stockholm

Bellmansgatan 8

118 20 Stockholm

Malmö

Grimsbygatan 24

211 20 Malmö

Järna

Åsgatan 2

153 30 Järna

Halmstad

Köpmansgatan 41

302 32 Halmstad

Another Media Group Nordic AB

Org.nr 556893-0597

Bolagsform Aktiebolag

Kontakt ÅSGATAN 2, 153 30 Järna, Stockholms län
+46 (0) 8-408 055 00
hej@anothermedia.se

Genom att använda vår hemsida godkänner du vår cookie policy