Vi är Another Media Group

Victoria Förster

Victoria Förster

Business Developer

victoria@anothermedia.se

+46 76-669 71 04

Siri Hedberg

Siri Hedberg

Business Administration

siri@anothermedia.se

+46 76-669 88 28

Lano Rasoul

Lano Rasoul

Junior Web Analytics & Campaign Manager

lano@anothermedia.se

+46 70-764 46 94

Sebastian Tibbling

Sebastian Tibbling

CEO a_delivery & Board Member

sebastian@anothermedia.se

+46 70-855 17 22

Matteo Mellquist

Matteo Mellquist

Board Member

matteo@anothermedia.se

+46 73-151 96 00

Vi är Roy

Vi ser till att dina budskap når rätt målgrupp så att ditt varumärke stärks. Vi hjälper dig med allt inom design, utveckling och content.

Jacob Valfridsson

Jacob Valfridsson

Head of Agency

jacob@roy.agency

+46 73-143 90 90

Joanna Stewart

Joanna Stewart

Art Director (Föräldraledig)

joanna@roy.agency

+46 76-566 37 88

Derin Sunneson

Derin Sunneson

Art Director

derin@roy.agency

+46 76-307 72 79

Moa Berg

Moa Berg

Graphic Designer

moa@roy.agency

+46 72-092 54 04

Linn Posse

Linn Posse

Graphic Designer

linn@roy.agency

+46 72-050 71 67

Mats Janson

Mats Janson

Head of Content

mats@roy.agency

+46 70-209 64 09

Johan Wennerström

Johan Wennerström

Developer

johan@roy.agency

+46 72-711 21 22

Matilda Kurtson Bellman

Matilda Kurtson Bellman

UX/UI Designer

matilda@roy.agency

+46 72-310 01 77

Vi är a_delivery

Det ska vara enkelt för dig att lyckas med din annonsering. Därför finns vi, experter på adtech och campaign management som ser till att din annonsering fungerar smidigt.

Andreas Marzo

Andreas Marzo

Head of Digital

andreas@adelivery.se

+46 70-828 48 17

Malin Serngard

Malin Serngard

Head of Ad Operation

malin@adelivery.se

+46 72-050 39 55

Camilla Johansson

Camilla Johansson

Campaign Manager

camilla@adelivery.se

+46 72-402 47 79

Maureen Harcus

Maureen Harcus

Campaing Manager Print

maureen@adelivery.se

+46 72-092 54 06

Jannike Olofsson

Jannike Olofsson

Campaign Manager / Yield Manager

jannike@adelivery.se

Vi är Adviser

Vi är experter på annonsering & försäljning. Genom att sköta den kommersiella affären för publicister och medieägare skapar vi förutsättningar för kvalitetsjournalistik.

Josefine Blomquist

Josefine Blomquist

Head of Sales

josefine@adviser.se

+46 70-164 67 59

Richard Ahlman

Richard Ahlman

Head of Digital

richard@adviser.se

+46 70-855 28 21

Anna-Mari Klaavuniemi

Anna-Mari Klaavuniemi

KAM

anna-mari@adviser.se

+46 70-169 30 79

Camilla Siljeholm Sundbaum

Camilla Siljeholm Sundbaum

KAM

camilla@adviser.se

+46 72-289 89 12

Sandra Gertsson

Sandra Gertsson

Account Manager

sandra@adviser.se

+46 70-147 81 63

Emelie Blomquist

Emelie Blomquist

Account Manager

emelie@adviser.se

+46 72-600 67 38

Kerstin Licke Larsson

Kerstin Licke Larsson

Account Manager

kerstin@adviser.se

+46 40 643 04 12

Lena Johansson

Lena Johansson

Account Manager

lena.johansson@adviser.se

+46 72-401 00 89

Eva Linder

Eva Linder

Account Manager

eva@adviser.se

+46 76-677 05 38

Mikael Orsmark

Mikael Orsmark

Account Manager

mikael@adviser.se

+46 72-080 80 17

Myrte Karlberg

Myrte Karlberg

Media Sales

myrte@adviser.se

+46 8-408 055 21

Elias Thomsen

Elias Thomsen

Media Sales

elias@adviser.se

+46 70-774 57 75

Vi är Engage

Prenumerera på digitala resultat! Vi stöttar ditt befintliga marknadsteam, eller så blir vi hela din marknadsavdelning.

Tobias Valfridsson

Tobias Valfridsson

Head of Agency

tobias@engageagency.se

+46 72-083 80 03

Agnes Jarfjord

Agnes Jarfjord

Creative Director

agnes@engageagency.se

+46 76-874 33 75

Erika Persson Bartat

Erika Persson Bartat

Head of Production

erika@engageagency.se

+46 72-325 40 72

Olle Enqvist

Olle Enqvist

Producer / Photographer

olle@engageagency.se

+46 73-812 07 54

Maria Strömqvist

Maria Strömqvist

Copywriter / Marketing Specialist

maria@engageagency.se

Hans-Peter Öhman

Hans-Peter Öhman

Copywriter

hans-peter@engageagency.se

Amalïa Enulf

Amalïa Enulf

Design

amalia@engageagency.se

Våra kontor

Stockholm

Bellmansgatan 8

118 20 Stockholm

Malmö

Södra Tullgatan 1

211 20 Malmö

Halmstad

Köpmansgatan 41

302 32 Halmstad

Another Media Group Nordic AB

Org.nr 556893-0597

Bolagsform Aktiebolag

Kontakt Bellmansgatan 8, 118 20 Stockholm
+46 (0) 8-408 055 00
hej@anothermedia.se